Sanne Eggenkamp
‘Rode Molen’ is de vijfde muziektheaterproductie die Sanne bewerkt en geregisseerd heeft voor de V.O.S.
Na de spetterende bewerking van Hair uit 2006 volgden in 2007 het avontuurlijke Robin Hood,
waarvoor Sanne naast alle teksten ook 12 liedjes schreef en componeerde.
In de zomer van 2008 was het de beurt aan het heldenepos Hercules, gevolgd door De Prinsessebruid, die met kerst dat jaar in première ging.
Sanne deed haar eerste ervaringen als schrijver/regisseur op tijdens haar opleiding aan het conservatorium, waar ze voor de MusiCompany aldaar tussen 2001 en 2005
onder andere Sister Act en het oosterse sprookje Aladdin bewerkte en regisseerde.
Na het conservatorium volgde zij een opleiding tot theatermaker aan de Koningstheaterakademie in Den Bosch, die zij onlangs afrondde.
Naast haar werkzaamheden als schrijver en regisseur is Sanne lid van het jonge theaterensemble Quellijnstraat 64, dat met eigentijdse en eigenwijze bewerkingen van het rijke Nederlandse kleinkunstrepertoire de Nederlandse theaters aandoet.
Op dit moment ontwikkelt het ensemble een programma in samenwerking met AVRO’s Andermans Veren, dat in september 2010 in première zal gaan.
Huibert studeerde in 2004 af als bedrijfswetenschapper. En besloot dat het toen maar eens tijd was om iets leuks te gaan doen. Daarom studeerde hij deze zomer opnieuw af, maar nu aan de Koningstheaterakademie in Den Bosch als kleinkunstenaar. Huibert was al in zijn jonge jaren geïnteresseerd in muziek en koren. Die interesse bleef in zijn studententijd, toen hij als pianist in bandjes speelde en muzikaal leider was van een a capella dubbelkwartet. Eenmaal in Den Bosch werkte hij als pianist, zanger en schrijver mee aan verschillende projecten, zoals de Boulevard, 2 kerstproducties in het Koningstheater, een kleinkunstensemble.
Wim van Berkel is geboren en getogen in Oisterwijk. Van jongs af aan is Wim actief in diverse bands. Op zijn negende begonnen met accordeon en later met saxofoon. Na zijn conservatoriumdiploma accordeon slaagde hij in 1982 voor zijn studie elektronisch orgel aan het Brabants Conservatorium in Tilburg. In 1984 bekroonde hij de destijds nieuwe opleiding Keyboards aan het conservatorium van Enschede. en vanaf 1978 werkzaam als docent bij diverse muziekscholen. Een bekwaam musicus die zijn sporen ruim verdiend heeft en voor velen een vertrouwd gezicht op de Oisterwijkse podia.